1 title per month from Audible’s entire catalog of best sellers, and new releases.
Access a growing selection of included Audible Originals, audiobooks and podcasts.
You will get an email reminder before your trial ends.
Your Premium Plus plan is $14.95 a month after 30 day trial. Cancel anytime.
Buy for $14.76

Buy for $14.76

Pay using card ending in
By confirming your purchase, you agree to Audible's Conditions of Use and Amazon's Privacy Notice. Taxes where applicable.

Publisher's Summary

Een ijzingwekkende psychologische thriller over het verwoestende effect van lang bewaarde geheimen. Voor de lezers van Alex Marwood en Gillian Flynn.

'Er zijn baby's achter in de tuin. Zorg goed voor mijn baby's.' Vlak voor Betty sterft, vraagt ze haar kleindochter Nicola om goed voor haar baby's te zorgen. In eerste instantie denkt Nicola dat Betty het over de beeldjes heeft die achter in de tuin staan. Maar als haar dochter tijdens het spelen een botje vindt, schakelt ze de politie in.

Terwijl het onderzoek in volle gang is, doet men ook in de tuin van de buren een gruwelijke vondst. Langzaam wordt duidelijk dat deze keurig onderhouden achtertuinen al jaren een verschrikkelijk geheim verbergen. En dat iemand tot alles in staat is om te voorkomen dat de waarheid aan het licht komt.

©2019 Meulenhoff Boekerij B.V. (P)2020 Meulenhoff Boekerij B.V.

Critic Reviews

De spanning en emotie zijn voelbaar op elke pagina. Een echte pageturner.

-- The Telegraph

Een snoeihard verhaal met zoveel opgebouwde spanning dat je je moet beheersen om niet even de laatste pagina te lezen.

-- NBD Biblion

De spanning is ondraaglijk en dan moet de twist nog komen. Een veel te realistisch verhaal waar ouders niet van zullen kunnen slapen.

-- Sunday Mirror 

What listeners say about Haar laatste woorden

Average Customer Ratings

Reviews - Please select the tabs below to change the source of reviews.